EZP-E80206MTA
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EZP-E80206MTA
Descrizione:
CAP FILM 20UF 10% 800VDC RADIAL
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications DC Link, DC Filtering
Height - Seated (Max) 2.039" (51.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.7 mOhms
Ratings -
Series EZPE
Voltage Rating - DC 800V
Package / Case Radial - 4 Leads
Voltage Rating - AC -
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 20 µF