F24-800-C2
Triad Magnetics
Prodotto No:
F24-800-C2
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 20VA TH
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 36.50mm
Voltage - Primary 115V
Voltage - Isolation 2500Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 57.15mm L x 47.63mm W
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) Parallel 1.6A, Series 800mA
Weight 0.8 lb (362.87 g)
Primary Winding(s) Single
Series Split Pack™, Class 2/3, F
Type Laminated Core
Power - Max 20VA
Mfr Triad Magnetics
Package Tray
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 12V, Series 24V