F3SJ-A1445P20
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
F3SJ-A1445P20
Descrizione:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.2m ~ 9.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 1445mm
Detection Capability 20mm
Product Status Active
Series F3SJ-A
Beam Pitch 15mm
Voltage - Supply 24VDC