F3SJ-A2370P30
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
F3SJ-A2370P30
Descrizione:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.2m ~ 7.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 2370mm
Detection Capability 30mm
Product Status Active
Series F3SJ-A
Beam Pitch 25mm
Voltage - Supply 24VDC