F3SJ-A2420P55
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
F3SJ-A2420P55
Descrizione:
LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.2m ~ 7.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 2420mm
Detection Capability 55mm
Product Status Obsolete
Series F3SJ-A
Beam Pitch 50mm
Voltage - Supply 24VDC