F3SJ-E0945P25
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
F3SJ-E0945P25
Descrizione:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.2m ~ 7.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 945mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Series F3SJ-E
Beam Pitch 20mm
Voltage - Supply 24VDC