F750G337KCC
KYOCERA AVX
Prodotto No:
F750G337KCC
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP TANT 330UF 10% 4V 2812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Series F75, Frameless™
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF