F950G227KTAAQ2
KYOCERA AVX
Prodotto No:
F950G227KTAAQ2
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP TANT 220UF 10% 4V 1411
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm
Series F95, Frameless™
Type Conformal Coated
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 220 µF