Casa / Crystals / FA-128 25.0000MD20X-E3
minImg
FA-128 25.0000MD20X-E3
EPSON
Prodotto No:
FA-128 25.0000MD20X-E3
Produttore:
EPSON
Descrizione:
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 75°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series FA-128
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr EPSON
Frequency 25 MHz