FBMH1608HM151-T
Taiyo Yuden
Prodotto No:
FBMH1608HM151-T
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
In magazzino : 32279
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.035" (0.90mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series FB
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2.1A