FCA 3216KF4-301T02
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
FCA 3216KF4-301T02
Descrizione:
300 OHMS @ 100 MHZ 4 POWER, SIGN
In magazzino : 6000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 300 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FCA3216
Package / Case 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 250mA