Casa / Oscillators / FCO2C01200018CFE00
minImg
FCO2C01200018CFE00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCO2C01200018CFE00
Descrizione:
XTAL OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 16mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 12 MHz