Casa / Oscillators / FCO3C03532050CGE00
minImg
FCO3C03532050CGE00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCO3C03532050CGE00
Descrizione:
XTAL OSC XO 35.320MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 35.32 MHz