Casa / Oscillators / FCO5K03276833CDD00
minImg
FCO5K03276833CDD00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCO5K03276833CDD00
Descrizione:
XTAL OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FCO-5K
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz