Casa / Oscillators / FCO6C01300050CEI00
minImg
FCO6C01300050CEI00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCO6C01300050CEI00
Descrizione:
XTAL OSC XO 13.000MHZ LVCMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 13 MHz