Casa / Crystals / FCT2M03276812U6
minImg
FCT2M03276812U6
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT2M03276812U6
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Frequency 32.768 kHz