Casa / Crystals / FCT3M03276803Y5
minImg
FCT3M03276803Y5
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT3M03276803Y5
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 3PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 3pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Frequency 32.768 kHz