Casa / Crystals / FCT3M03276808P3
minImg
FCT3M03276808P3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT3M03276808P3
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Frequency 32.768 kHz