Casa / Crystals / FCT3M03276810T5
minImg
FCT3M03276810T5
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT3M03276810T5
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Ratings -
Series FCT-3M
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 32.768 kHz