Casa / Crystals / FCT6M03276807T1
minImg
FCT6M03276807T1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT6M03276807T1
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Frequency 32.768 kHz