Casa / Crystals / FCT6M032768C5P1
minImg
FCT6M032768C5P1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCT6M032768C5P1
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Frequency 32.768 kHz