Casa / Crystals / FCX3M01680004I1L
minImg
FCX3M01680004I1L
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX3M01680004I1L
Descrizione:
CRYSTAL 16.800MHZ 4PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 4pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Frequency 16.8 MHz