Casa / Crystals / FCX3M01693407E1D
minImg
FCX3M01693407E1D
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX3M01693407E1D
Descrizione:
CRYSTAL 16.9344MHZ 7PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Frequency 16.934 MHz