Casa / Crystals / FCX3M05000018E5J
minImg
FCX3M05000018E5J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX3M05000018E5J
Descrizione:
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Frequency 50 MHz