Casa / Crystals / FCX5M02500020E5L
minImg
FCX5M02500020E5L
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX5M02500020E5L
Descrizione:
CRYSTAL 25.000MHZ 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms
Frequency 25 MHz