Casa / Crystals / FCX7M02500008E2G
minImg
FCX7M02500008E2G
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX7M02500008E2G
Descrizione:
CRYSTAL 25.000MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Frequency 25 MHz