Casa / Crystals / FCX7M02500012Y2J
minImg
FCX7M02500012Y2J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Prodotto No:
FCX7M02500012Y2J
Descrizione:
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Frequency 25 MHz