FFSD-13-D-02.37-01-N
Samtec Inc.
Prodotto No:
FFSD-13-D-02.37-01-N
Usage -
Number of Positions 26
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.197' (60.20mm, 2.37")