Casa / Handles / FG16-00.180.84
minImg
FG16-00.180.84
Davies Molding, LLC
Prodotto No:
FG16-00.180.84
Descrizione:
HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 7.087"
Guida per l'utente
Thread/Screw/Hole Size -
Series FG16
Type Drawer, Type
Mfr Davies Molding, LLC
Height 3.150" (80.00mm)
Length - Center to Center 7.087" (180.00mm)