FGG.1B.307.CLAD42
LEMO
Prodotto No:
FGG.1B.307.CLAD42
Descrizione:
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
In magazzino : 103
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Cable Opening 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C