FGG.2B.307.CLAD82
LEMO
Prodotto No:
FGG.2B.307.CLAD82
Descrizione:
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Current Rating (Amps) 11A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C