FGG.2B.307.CYCD99
LEMO
Prodotto No:
FGG.2B.307.CYCD99
Descrizione:
CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)
Current Rating (Amps) 11A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C