FGG.2B.706.CJAD52
LEMO
Prodotto No:
FGG.2B.706.CJAD52
Descrizione:
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Current Rating (Amps) -
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 706
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C