FGG.2K.308.CLAC35Z
LEMO
Prodotto No:
FGG.2K.308.CLAC35Z
Descrizione:
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)
Current Rating (Amps) 10A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 308
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C