FGG.2K.308.CYCK10
LEMO
Prodotto No:
FGG.2K.308.CYCK10
Descrizione:
LKP KEYG 8C CHR 10.0MM K
Guida per l'utente
Cable Opening 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm)
Current Rating (Amps) 10A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 308
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C