FGG.2K.312.CLAC25
LEMO
Prodotto No:
FGG.2K.312.CLAC25
Descrizione:
LKP KEYG 12C CHR 2.5MM C
Guida per l'utente
Cable Opening 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C