FGG.2K.326.CLAC85Z
LEMO
Prodotto No:
FGG.2K.326.CLAC85Z
Descrizione:
LKP KEYG 26C CHR 8.5MM C BR
Guida per l'utente
Cable Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C