FGG.3B.324.CLAD11
LEMO
Prodotto No:
FGG.3B.324.CLAD11
Descrizione:
LBP KEYG 24C CHR 1.1MM D
Guida per l'utente
Cable Opening 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 324
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C