FGG.3B.330.CYCM52
LEMO
Prodotto No:
FGG.3B.330.CYCM52
Descrizione:
LBP KEYG 30C CHR 5.2MM M
Guida per l'utente
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Current Rating (Amps) 3.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 330
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C