FGL.1K.310.CLLC65Z
LEMO
Prodotto No:
FGL.1K.310.CLLC65Z
Descrizione:
LKP KEYL 10C CHR 6.5MM C
Guida per l'utente
Cable Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Current Rating (Amps) 2.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 310
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C