FGL.2K.303.CLLC45
LEMO
Prodotto No:
FGL.2K.303.CLLC45
Descrizione:
LKP KEYL 3C CHR 4.5MM C
Guida per l'utente
Cable Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)
Current Rating (Amps) 17A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 303
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C