FGL.3K.326.CLLK11Z
LEMO
Prodotto No:
FGL.3K.326.CLLK11Z
Descrizione:
LKP KEYL 26C CHR 1.1MM K BR
Guida per l'utente
Cable Opening 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C