FHG.2B.810.CLAD72Z
LEMO
Prodotto No:
FHG.2B.810.CLAD72Z
Descrizione:
CONN PLUG MALE 11P GOLD SLDR CUP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 810
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C