FHG.3B.306.CLAD92
LEMO
Prodotto No:
FHG.3B.306.CLAD92
Descrizione:
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 17A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 306
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C