FJ5GSCST-10M
UNC Group
Prodotto No:
FJ5GSCST-10M
Produttore:
UNC Group
Descrizione:
MM OM3 SC TO ST FIBER 10M
In magazzino : 43
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF)
1st Connector SC Duplex
2nd Connector ST (2)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Fiber Type 50/125
Product Status Active
Ratings OFNR
Series SpeedaLite - OM3
Length - Overall 32.8' (10.0m)
Type Multimode, Duplex, OM3
Mfr UNC Group
Color - Cable Aqua
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Return Loss 35dB
Features Dust Cap, Riser, Zipcord
Color - Connectors Beige
Package Bulk
Bend Radius 10mm