FL3215T-470K
TDK Corporation
Prodotto No:
FL3215T-470K
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 47UH 300MA 1.4 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 210mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm
Inductance 47 µH
Series FLF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 14MHz