FLLDU300A026I0
KEMET
Prodotto No:
FLLDU300A026I0
Produttore:
KEMET
Descrizione:
LINE FILTER 750VDC 440VAC CHAS
In magazzino : 11
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M12)
Approval Agency UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series FLLDU
Mfr KEMET
Filter Type Single Phase
Package Bulk
Voltage - Rated AC 440V
Current 300 A
Voltage - Rated DC 750V