FN3268-75-34
Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
FN3268-75-34
Produttore:
Schaffner EMC Inc.
Descrizione:
LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, ENEC, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series FN 3268
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 520 V
Voltage - Rated AC -
Current 75 A