FPD050BE15136BH1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
FPD050BE15136BH1
Descrizione:
CAP CER 150PF 5KV R42
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient R42
Product Status Active
Ratings -
Series FPD
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 150 pF