FS16-400-C2
Triad Magnetics
Prodotto No:
FS16-400-C2
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
In magazzino : 1216
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 33.32mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4200Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 41.28mm L x 33.32mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 800mA, Series 400mA
Weight 0.44 lb (199.58 g)
Primary Winding(s) Dual
Series Split Pack™, Class 2/3, FS
Type Laminated Core
Power - Max 6VA
Mfr Triad Magnetics
Package Tube
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 8V, Series 16V